Zabiegi medyczne

W centrum medycznym Vitamed, pacjenci mogą skorzystać z aż 7 rodzajów zabiegów medycznych. Są to między innymi zabiegi chirurgiczne, dermatologiczne, ortopedyczne, laryngologiczne, ginekologiczne, cell sonic Vipp oraz zabiegi fizjoterapeutyczne, terapii manualnej oraz masaże. Wszystkie zabiegi wykonywane są przez wykwalifikowany personel medyczny, posiadający niezbędne kwalifikacje i bogate doświadczenie zawodowe. Profesjonalne podejście do potrzeb pacjenta, empatia oraz umiejętność budowania poczucia bezpieczeństwa, to jedne z wielu powodów, aby skorzystać z naszych usług.

Zamów usługi pielęgniarskie w Vitamed

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom i oczekiwaniom, centrum medyczne Vitamed rozszerzyło katalog zabiegów o usługi pielęgniarskie. Są one wykonywane stacjonarnie, w ambulatorium kliniki, jak również na zamówienie, w domu pacjenta. Polecamy nasze usługi pielęgniarskie wszystkim osobom, które mają pod swoją opieką osoby chore i nie zdolne do odwiedzenia naszego centrum. W bogatym katalogu usług pielęgniarskich, można znaleźć m.in. pomiar podstawowych parametrów życiowych; iniekcje dożylne, domięśniowe, podskórne; założenie wkłucia typu Venflon; podłączenie wlewu dożylnego; opatrunki. Te i wiele innych usług wykonywanych jest przez doświadczone pielęgniarki naszego centrum, w uzgodnionym z Państwem terminem.

Dlaczego zabiegi w Vitamed to dobry wybór?

Jest wiele powodów, aby korzystać z oferowanych w Vitamed zabiegów. Przede wszystkim są one przeprowadzane z użyciem nowoczesnego i bezpiecznego sprzętu. Korzystamy wyłącznie z atestowanych urządzeń i narzędzi, które w rękach naszych doświadczonych lekarzy pozwalają przynieść oczekiwane skutki. Ponadto oferowane przez nas ceny są konkurencyjne i przystępne na każdą kieszeń