Zabiegi dermatologiczne w Vitamed

Skóra człowieka jest narażona na liczne zagrożenia. Zmiany trądzikowe, blizny, znamiona, a także mnóstwo innych przypadłości skórnych, które mogą negatywnie wpływać na samopoczucie pacjentów i utrudniać im codzienne funkcjonowanie. Jak się ich pozbyć? Z myślą o tych z Państwa, którym takie problemy dokuczają, przygotowaliśmy szereg profesjonalnych zabiegów dermatologicznych. Służą one bezbolesnemu usuwaniu znamion i przywracaniu skórze pięknego, gładkiego wyglądu.

Kto może skorzystać z zabiegów dermatologicznych?


Z zabiegów dermatologicznych w Vitamed mogą korzystać zarówno osoby dorosłe, jak i młodzież.  Konieczność przeprowadzenia zabiegów, zawsze jest potwierdzana wcześniejszą konsultacją z dermatologami, pracującymi w naszym centrum medycznym. W swojej pracy posługują się oni nowoczesnym sprzętem, dającym wiarygodne wyniki badań – m.in. dermatoskopem. Efektem wykonanych zabiegów jest likwidacja lub znacząca redukcja niedoskonałości skórnych, będących efektem trądziku, poparzeń słonecznych lub wcześniejszym usunięciem znamion.

Zabiegi z użyciem podtlenku azotu

Jednym z zabiegów dermatologicznych, z których mogą Państwo skorzystać w naszym centrum medycznym, jest wymrażanie zmian skórnych. Metoda polega na zastosowaniu podtlenku azotu, który zamraża zmianę skórną, pozwalając na jej bezbolesne usunięcie. Metoda ta charakteryzuje się większym bezpieczeństwem i komfortem pacjenta niż stosowanie technik laserowych lub krioterapii z użyciem dwutlenku węgla. Polecamy ten zabieg dermatologiczny do usuwania odcisków, brodawek, kurzajek oraz pozostałych zmian skórnych, mogących pojawiać się u pacjentów w każdym wieku.