Poznaj Centrum Medyczne Vitamed

Vitamed to nowoczesne centrum medyczne z siedzibą w Aleksandrowie Łódzkim. Istniejemy na rynku od kilku lat i dzięki doświadczonemu personelowi, zdobyliśmy zaufanie tysięcy klientów. Świadczymy Państwu kompleksowe usługi medyczne z zakresu wielu specjalizacji, w tym zabiegi chirurgiczne, dermatologiczne oraz wiele innych. W naszych specjalistycznych poradniach przyjmują alergolodzy, interniści, dietetycy oraz ortopedzi. Pełna lista lekarzy specjalistów przedstawiona została w zakładce LEKARZE. Zapraszamy do zapoznania się z nią.

Jak działa Centrum Medyczne Vitamed?

Mieścimy się w Aleksandrowie Łódzkim przy ulicy Warszawskie 13a. Do Państwa dyspozycji oddajemy nowoczesny budynek centrum medycznego, pozbawiony barier architektonicznych dla osób niepełnosprawnych oraz zapewniający bezpłatne miejsca parkingowe. W centrum medycznym mogą Państwo skorzystać z 19 specjalizacji medycznych i mają do swojej dyspozycji przestronne, gwarantujące prywatność i poczucie bezpieczeństwa gabinety lekarskie. Dogodne położenie centrum medycznego Vitamed oraz długie godziny pracy w dni robocze oraz soboty, pozwalają każdemu pacjentowi umówić wizytę w odpowiadającym mu czasie.

Dlaczego warto wybrać nasze centrum medyczne?

Troska o zdrowie pacjentów to nasza misja od początku istnienia. Przez wszystkie lata działalności, nieustannie podnosimy poziom świadczonych usług, poprzez współpracę z najlepszymi lekarzami specjalistami. Regularne inwestycje w nowoczesny sprzęt, pozwalają nam z kolei szybko i bezbłędnie diagnozować choroby oraz włączać ich skuteczne leczenie. Ochrona Państwa zdrowia jest naszym priorytetem oraz celem codziennej działalności Centrum Medycznego Vitamed.