Lekarze 23 specjalizacji w Vitamed

Centrum Medyczne Vitamed tworzą doświadczeni i cenieni lekarze 19 specjalizacji. Są oni uznanymi autorytetami w swojej dziedzinie, którzy chcą nieść pomoc również Państwu. Zasób ich wiedzy i bogate doświadczenie może okazać się bezcenne przy diagnozowaniu chorób i znajdowaniu najlepszych metod ich leczenia. Aby umówić się z lekarzami Vitamed, wystarczy skontaktować się telefonicznie z naszą rejestracją.

Jak przebiega wizyta lekarska w Vitamed?

Naszych pacjentów umawiamy na dogodne dla nich terminy i godziny wizyt lekarskich. Pracujemy od poniedziałku do piątku. Nasi lekarze specjaliści dostępni są zarówno w godzinach przedpołudniowych i popołudniowych, tak aby każdy z Państwa mógł skorzystać z ich pomocy, bez potrzeby zwalniania się z pracy. Szanujemy Państwa czas, dlatego umawiamy wizyty na określone godziny, a o ewentualnych zmianach informujemy z wyprzedzeniem. Wszystkie wizyty lekarskie i konsultacje odbywają się w przystosowanych do tego gabinetach, gwarantujących pacjentom prywatność podczas spotkania z lekarzem.

Lekarze specjaliści, którym można zaufać

Doskonale wiemy jak ważne jest zaufanie w kontaktach pacjent-lekarz. Staranie wybieramy lekarzy, z którymi współpracujemy. Jako największe centrum medyczne w Aleksandrowie Łódzkim, pragniemy Państwu zapewnić pełny i nieograniczony dostęp do lekarzy niemal wszystkich specjalności, gwarantując maksymalnie krótki czas oczekiwania na wizytę, przystępne ceny usług oraz najwyższe standardy obsługi pacjenta. Na wszystkie świadczone usługi, w tym konsultacje i zabiegi wystawiamy rachunki lub faktury.