Zabiegi laryngologiczne w Vitamed

Słuch jest jednym z najważniejszych zmysłów człowieka. Niestety w wielu sytuacjach może dojść do pogorszenia funkcjonowania narządu słuchu. Jeżeli słyszą Państwo gorzej niż kiedyś, zauważyli szumienie w uszach lub inne przypadłości, które wcześnie nie miały miejsca, istnieje możliwość umówienia wizyty w naszym centrum. Nasi lekarze laryngolodzy przeprowadzą z Państwem wywiad i konsultację medyczną, a następnie zalecą najlepszą metodę leczenia. Jedną z ich części mogą być zabiegi laryngologiczne.

Jakie zabiegi laryngologiczne wykonujemy

Jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów laryngologicznych jest płukanie uszu. Jest to zabieg bezbolesny i bardzo skuteczny, stosowaniu w celu oczyszczenia uszu z zalegającej woskowiny. Polecamy również płukanie zatok, które jest jedną z najskuteczniejszych metod ich oczyszczania. Pozwala ona wyraźnie zmniejszyć dotkliwy ból głowy, trudności w oddychaniu i poprawia samopoczucie i stan zdrowia osób z permanentnie zatkanymi zatokami. Wszystkie wyżej wymienione zabiegi laryngologiczne przeprowadzane są w profesjonalnych warunkach gabinetu ambulatoryjnego, przez doświadczonych lekarzy specjalistów.

Odwiedź Vitamed w trosce o swój słuch

Dbając o swoje zdrowie, nie można pomijać ewentualnych problemów ze słuchem. Mogą one być wynikiem dostania się do kanałów usznych ciał obcych lub występowania innych dolegliwości. Warto pamiętać również o tym, że zabiegi laryngologiczne obejmują również gardło i jamę ustną. Wszelkie dolegliwości odczuwane w tym miejscach, również powinny być konsultowane z lekarzami laryngologami w Vitamed.