Lekarz reumatolog w Vitamed

 

Lekarze reumatolodzy, posiadają szczegółową wiedzę na temat leczenia dolegliwości i schorzeń reumatycznych kości i stawów oraz chorób zapalnych tkanki łącznej. Ich wiedza i doświadczenie to nieocenione narzędzie w diagnostyce i leczeniu reumatoidalnego zapalenia stawów, łuszczycowego zapalenia stawów, gorączki reumatycznej i zesztywniającego zapalenia stawów kręgosłupa.

W Centrum Medycznym Vitamed przyjmuje doświadczony lekarz reumatolog. Z wizyt u lekarza reumatologa najczęściej  korzystają pacjenci doświadczający nawracających intensywnych bólów stawów, ścięgien, mięśni lub kości. To lekarz reumatolog dokonuje rozpoznania, zlecając badania diagnostyczne, a jeżeli wyniki są niepokojące, wdraża leczenie.

 

Wizyta u reumatologa

 

Wizyty u lekarza reumatologa nie powinno się odkładać przez zbyt długi czas. Jeśli stosowanie środków przeciwzapalnych nie daje efektu zmniejszenia dolegliwości bólowych oraz pojawia się gorączka, obrzęk bolącego miejsca, wysypka lub zaczerwienienie skóry należy niezwłocznie zgłosić się do lekarza.  Im wcześniej zostanie postawiona diagnoza i wdrożone leczenie, tym większe są szanse na zmniejszenie dolegliwości bólowych i zatrzymanie rozwoju choroby. Lekarze pracujący w Centrum Medycznym Vitamed są przygotowani do pracy z każdym pacjentem. Posiadają niezbędne szkolenia, kursy i kwalifikacje, dzięki którym potrafią przełamać ewentualne opory i bariery w kontakcie pacjent-lekarz. To ważne, bowiem od zaufania, którym pacjenci obdarzają swojego lekarza, zależy leczenie zakończone sukcesem.

 

Reumatolog dla osób dorosłych

 

Każda osoba, troszcząca się o swoje zdrowie, może umówić konsultacje z lekarzem reumatologiem w Centrum Medycznym Vitamed. W ramach świadczonych usług i wizyt u lekarza reumatologa, możliwe jest przeprowadzenie  badań diagnostycznych, czynnika RF i USG. Należy również podkreślić, że lekarz reumatolog  Centrum Medycznego Vitamed po przeprowadzeniu badań i wywiadu z pacjentem dobiera odpowiednią metodę leczenia, zaś po zakończeniu leczenia dobiera właściwą formę rehabilitacji.