Konsultacje u radiologa w Vitamed

 

Diagnostyka obrazowa, czuli USG, jest dziś nieocenionym narzędziem w diagnozowaniu i profilaktyce zdrowotnej. W Centrum Medycznym Vitamed, pacjenci mogą skorzystać z usług i konsultacji radiologicznych. W ich skład wchodzi szereg badań, takich jak USG jamy brzusznej, jam opłucnych, piersi, tarczycy, prostaty i układu moczowego. Dlaczego badania USG są tak ważne? Ponieważ pozwalają poznać stan organizmu „od wewnątrz”. W zestawieniu z prawidłowo przeprowadzoną interpretacją, jest to cenne narzędzie w prawidłowym leczeniu.

 

Badania USG a profilaktyka

 

Regularnie przeprowadzane badania USG są częścią profilaktyki zdrowotnej. Pozwalają na czas dostrzec pierwsze sygnały, zwiastujące pojawienie się choroby. To bardzo ważne, ponieważ im szybciej zostanie wdrożone leczenie, tym większe są szansę na jego powodzenie i ograniczenie skutków ubocznych.

 

Jak wyglądają badania USG w Vitamed

 

Wszystkie konsultacje oraz badania przeprowadzane są w specjalnie przystosowanych do tego gabinetach. Mają one zapewnić pacjentom maksymalne poczucie bezpieczeństwa, komfort oraz dokładność badania. Vitamed to centrum medyczne, które jest świadome tego jak ważna jest szczegółowość uzyskanych wyników. Aby skorzystać ze wszystkich możliwości, jakie daje diagnostyka obrazowa USG, wystarczy skontaktować się z rejestracją Centrum Medycznego Vitamed. Na Państwa życzenie umówimy dogodny termin wizyty. Pracujemy od poniedziałku do piątku od godzin porannych do wieczornych oraz w sobotę od rana do popołudnia. Usługi radiologii świadczymy zarówno pacjentom dorosłym, jak i dzieciom.