Konsultacje psychiatryczne w Vitamed

 

Traumatyczne przeżycia, doświadczenia pozostawiające głęboki uraz w psychice oraz inne wydarzenia, mając olbrzymi wpływ na nasze życie. Samodzielne uporanie się z takimi problemami może być niezwykle trudne i bolesne. W wielu przypadkach zbawienna może być profesjonalna pomoc psychiatryczna. Gdzie jej szukać? Do kogo się udać, aby uzyskać poradę lub wskazówkę? W Centrum Medycznym Vitamed działa gabinet psychiatryczny, w którym można umawiać wizyty oraz konsultacje.

 

Kto i kiedy może zamówić wizytę u psychiatry?

 

Lekarze psychiatrzy pracujący w Centrum Medycznym Vitamed są dostępni dla wszystkich pacjentów. Aby móc się z nimi skonsultować, wystarczy zadzwonić do naszej rejestracji. Duża dostępność wolnych terminów pozwala umówić wizytę bez długiego oczekiwania. Jest to szczególnie cenne w przypadku pacjentów z depresją lub stojących na jej skraju. Każda wizyta u psychiatry odbywa się z zachowaniem najwyższych standardów prywatności i z gwarancją poczucia bezpieczeństwa dla każdego pacjenta.

 

Jak wygląda wizyta u psychiatry?

 

Nie ma powodów do tego, aby obawiać się wizyty w gabinecie psychiatrycznym. Bez względu na to, czy jest to pierwsza czy kolejna wizyta, pacjenci mogą poczuć się bezpiecznie i w pełni otworzyć ze swoimi problemami przed lekarzem. Umiejętność budowania relacji opartych na zaufaniu i wzajemnym zaufaniu jest jedną z cenniejszych umiejętności, którą posiadają lekarze psychiatrzy Centrum Medycznego Vitamed. Aby potwierdzić dostępność wolnych terminów wizyt, mogą Państwo skontaktować się telefonicznie z naszym centrum.