Konsultacje ortopedyczne w Vitamed

 

Bez względu na wiek pacjenta, może on doświadczyć urazów mechanicznych kończyn. Skręcenia, złamania, zwyrodnienia oraz wiele innych chorób, które ograniczają sprawność ruchową, sprawiają ból i utrudniają codzienne funkcjonowanie. Czy można takie przypadłości leczyć? Oczywiście że tak. Wymaga to jednak konsultacji z lekarzem specjalistą, w tym przypadku ortopedą. Centrum Medyczne Vitamed zatrudnia kilku ortopedów, do których pacjenci mogą umawiać swoje wizyty. Aby uzgodnić termin konsultacji, wystarczy skontaktować się z naszą rejestracją telefonicznie lub osobiście.

 

Jak może pomóc Państwu ortopeda?

 

Wykonywane w naszym centrum medycznym konsultacje, diagnostyka i zabiegi, pozwalają leczyć wszystkie choroby i urazy narządów ruchu. Gabinety naszego centrum wyposażone są w USG, pozwalające przeprowadzić diagnostykę obrazową na miejscu, podczas pierwszej wizyty. W ramach świadczonych usług, wykonujemy blokady, iniekcje, a także zakładamy lekki gips opatrunkowy. Usługi ortopedyczne świadczone są zarówno dla osób dorosłych, jak i dzieci. W tym drugim przypadku nasi lekarze zajmują się również przypadkami dysplazji biodrowej. Nieodłączną częścią każdej diagnostyki jest wykonanie badania USG.

 

Jak przygotować się do wizyty u ortopedy?

Nie ma szczególnych wytycznych, do których należy się stosować przed wizytą u ortopedy. Na wcześniej umówione konsultacje można przyjechać samemu lub z osobą towarzyszącą. Centrum Medyczne Vitamed jest wolne od barier architektonicznych, ułatwiając osobom z ograniczoną sprawnością ruchową poruszanie się po terenie obiektu. Dysponujemy również wewnętrznym i bezpłatnym parkingiem dla pacjentów centrum medycznego.