Neurochirurgia w Vitamed

 

Reumatyzm, zespół cieśni nadgarstka i inne problemy neurologiczne, które można rozwiązać zabiegami chirurgicznymi. Aby na powrót cieszyć się zdrowiem i sprawnością ruchową, konieczne jest udanie się do lekarza specjalisty. Pozwoli to celnie zdiagnozować problem i wdrożyć skuteczną metodę leczenia konkretnego przypadku. Szukają Państwo pomocy w swoim problemie? W Centrum Medycznym Vitamed czekają lekarze specjaliści neurochirurgii. Komfortowe i bogato wyposażone gabinety zapewniają wysoki komfort i bezpieczeństwo wizyt. W ramach świadczonych w Centrum Medycznym Vitamed usług, mogą Państwo skorzystać z licznych zabiegów neurochirurgicznych, takich jak leczenie zespołu cieśni nadgarstka i wiele innych.

 

Jak umówić wizytę u neurochirurga?

 

Centrum Medyczne Vitamed pracuje od poniedziałku do piątku od godzin porannych do wieczornych, a także w soboty od rana do popołudnia. Lekarze neurochirurdzy przyjmują swoich pacjentów w określone dni i godziny tygodnia. Wizytę u lekarza można umówić telefonicznie, kontaktując się z rejestracją, osobiście odwiedzając nasze centrum medyczne, a także mailowo, wysyłając wiadomość pocztą elektroniczną.

 

Jak przebiega wizyta w gabinecie neurochirurga?

 

Konsultacje neurochirurgiczne odbywają się w gabinetach Centrum Medycznego Vitamed. Są one urządzone i wyposażone w sposób, który gwarantuje pacjentowi komfort i daje poczucie bezpieczeństwa o własne zdrowie. Lekarze pracujący w naszym centrum mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem i umiejętnością budowania udanych relacji z pacjentami. Rozumiejąc ich ból wynikający z choroby i stres związany z wizytą lekarską, wyróżniają się empatią i delikatnością w kontakcie z każdym pacjentem.