Umów wizytę u kosmetologa w Vitamed

Zdrowy i młody wygląd skóry jest ważny dla każdego z nas. Od pozornie niegroźnego trądziku,  przebarwienia, aż po blizny kosmetolog może pomóc w procesie leczenia stosując odpowiednie techniki wspierające zalecenia lekarza dermatologa. Kosmetolog zajmuje się również leczeniem grzybicy paznokci stosując nowoczesne techniki ,wspierając leczenie farmakologiczne zalecone przez lekarza dermatologa .

  W każdym z tych przypadków, pomocy może Państwu udzielić kosmetolog w Centrum Medycznym Vitamed. Nasze usługi kosmetologiczne  dedykujemy zarówno osobom dorosłym, jak i młodzieży. Dobrze zdajemy sobie sprawę, że wszelkiego rodzaju kłopoty ze skórą ,cerą i nadmiernemu owłosieniu  mogą negatywnie wpływać na samopoczucie i utrudniać normalne funkcjonowanie. Aby jeszcze bardziej ułatwić Państwu rozwiązanie tego problemu, nasz kosmetolog jest do Państwa dyspozycji w szerokim wyborze godzin, na które umawiamy wizyty.

Jak może pomóc kosmetolog?

Doświadczenie kosmetologa to jeden z jego największych atutów. Mając na swoim koncie zarówno setki zadowolonych pacjentów, mogą pomóc również Państwu. Proces odmładzania skóry i poznania jej potrzeb rozpoczyna się od dokładnego wywiadu z pacjentem oraz określenia rodzaju skóry i wskazania zabiegów najbardziej dopasowanych . W następnej kolejności kosmetolog wyznacza cykl spotkań , które przyniosą zamierzony efekt. Czas oczekiwania na pojawienie się pierwszych efektów zabiegów, może  być natychmiastowy lub wynosić już od kilku dni do nawet kilkunasty tygodni.

Kosmetolog Vitamed to również liczne zabiegi

W przypadku wielu pacjentów, kosmetolog może zalecić zabiegi, pozwalające zmniejszyć widoczność zmarszczek , przebarwień skóry lub całkowicie je usunąć. W tym celu stosowane są różnorodne metody, takie jak laseroterapia ,infuzja tlenowa, mezoterapia.W Centrum Medycznym Vitamed kosmetolog zajmuje się również usuwaniem tatuażu, terapią grzybicy paznokci oraz depilacją laserową. Wybrane zabiegi kosmetologiczne są wykonane na miejscu, w naszych gabinetach. Jesteśmy świetnie wyposażonym Centrum Medycznym, wykorzystującym w swojej działalności najnowocześniejszy sprzęt i technologie kosmetologii oraz medycyny estetycznej