Lekarz internista w Vitamed

 

Lekarze interniści, nazywani również lekarzami chorób wewnętrznych, posiadają ogólną wiedzę na temat funkcjonowania całego organizmu i typowych chorób, z którymi pacjenci mogą mieć styczność. Ich wiedza i doświadczenie to nieocenione narzędzie w szybkiej i celnej diagnostyce, która jest kluczem do wdrożenia skutecznego leczenia. W Centrum Medycznym Vitamed przyjmują doświadczeni lekarze interniści. Wizyta u lekarza internisty najczęściej jest pierwszym krokiem na drodze do specjalistycznego leczenia, o ile jest ono wymagane. To lekarz internista dokonuje rozpoznania, zlecając podstawowe badania diagnostyczne, a jeżeli wyniki są niepokojące, wdraża leczenie lub kieruje pacjenta do lekarza wybranej specjalności.

 

Wizyta u internisty – nie ma powodów do obaw

 

Strach i obawy przed wizytą u lekarza to coś naturalnego. Jednak odkładnie wizyty „na później” nie służy niczemu dobremu. Im wcześniej zostanie postawiona diagnoza i wdrożone leczenie, tym większe są szanse na szybki powrót do zdrowia. Lekarze pracujący w Centrum Medycznym Vitamed są przygotowani do pracy z każdym pacjentem. Posiadają niezbędne szkolenia, kursy i kwalifikacje, dzięki którym potrafią przełamać ewentualne opory i bariery w kontakcie pacjent-lekarz. To ważne, bowiem od zaufania, którym pacjenci obdarzają swojego lekarza, zależy leczenie zakończone sukcesem.

 

Internista dla osób dorosłych

 

Każda osoba, troszcząca się o swoje zdrowie, może umówić konsultacje z lekarzami internistami w Centrum Medycznym Vitamed. W ramach świadczonych usług i wizyt u lekarza internisty, możliwe jest przeprowadzenie podstawowych badań czynności życiowych, takich jak saturacja, pomiar ciśnienia tętniczego, EKG, doppler, spirometria oraz wiele innych. Należy również podkreślić, że lekarze interniści Centrum Medycznego Vitamed realizują wizyty domowe.