Lekarz internista w Vitamed

 

Lekarze interniści, nazywani również lekarzami chorób wewnętrznych, posiadają ogólną wiedzę na temat funkcjonowania całego organizmu i typowych chorób, z którymi pacjenci mogą mieć styczność. Ich wiedza i doświadczenie to nieocenione narzędzie w szybkiej i celnej diagnostyce, która jest kluczem do wdrożenia skutecznego leczenia. W Centrum Medycznym Vitamed przyjmują doświadczeni lekarze interniści. Wizyta u lekarza internisty najczęściej jest pierwszym krokiem na drodze do specjalistycznego leczenia, o ile jest ono wymagane. To lekarz internista dokonuje rozpoznania, zlecając podstawowe badania diagnostyczne, a jeżeli wyniki są niepokojące, wdraża leczenie lub kieruje pacjenta do lekarza wybranej specjalności.

 

Wizyta u internisty – nie ma powodów do obaw

 

Strach i obawy przed wizytą u lekarza to coś naturalnego. Jednak odkładnie wizyty „na później” nie służy niczemu dobremu. Im wcześniej zostanie postawiona diagnoza i wdrożone leczenie, tym większe są szanse na szybki powrót do zdrowia. Lekarze pracujący w Centrum Medycznym Vitamed są przygotowani do pracy z każdym pacjentem. Posiadają niezbędne szkolenia, kursy i kwalifikacje, dzięki którym potrafią przełamać ewentualne opory i bariery w kontakcie pacjent-lekarz. To ważne, bowiem od zaufania, którym pacjenci obdarzają swojego lekarza, zależy leczenie zakończone sukcesem.

 

Internista dla osób dorosłych

 

Każda osoba, troszcząca się o swoje zdrowie, może umówić konsultacje z lekarzami internistami w Centrum Medycznym Vitamed. W ramach świadczonych usług i wizyt u lekarza internisty, możliwe jest przeprowadzenie podstawowych badań czynności życiowych, takich jak saturacja, pomiar ciśnienia tętniczego, EKG, doppler, spirometria oraz wiele innych.