Fizjoterapia, terapia manualna i masaże w Vitamed

W Vitamed mogą Państwo skorzystać z szerokiego zakresu zabiegów fizjoterapeutycznych, terapii manualnej oraz masaży. Zabiegi są przeprowadzone przez naszych najlepszych rehabilitantów oraz fizjoterapeutów. Mogą być częścią zaleconego leczenia, elementem rehabilitacji lub sposobem na poprawę stanu swojego zdrowia. Wszystkie wyżej wymienione zabiegi zawsze są konsultowane z naszymi lekarzami, a ich zakres i technika przeprowadzania, dostosowana do stanu zdrowia pacjenta i jego historii choroby.

Fizjoterapia jako element powrotu do zdrowia

Zabiegi fizjoterapeutyczne są nieodzownym elementem powrotu do zdrowia po wypadkach, wylewach czy długim unieruchomieniu kończyn. Umiejętnie wykonywane zabiegi, charakteryzują się bardzo wysoką skutecznością i pozwalają w stosunkowo krótkim czasie powrócić do dawnej zdolności ruchowej. Zabiegi fizjoterapeutyczne wykonujemy w naszych profesjonalnie wyposażonych gabinetach, jak również w domach naszych pacjentów.

Umów się na terapię manualną oraz masaże

W ofercie Vitamed znajdą Państwo bogaty wybór masaży, w tym masaże lecznice, relaksacyjne, rehabilitacyjne oaz wiele innych. Wszystkie masaże przeprowadzane są w profesjonalnych warunkach gabinetowych, z wykorzystaniem bezpiecznego sprzętu. Wysoko wykwalifikowana kadra masażystów, daje również możliwość ich wykonania w Państwa domach. Regularnie przeprowadzane masaże przywracają sprawność ruchową, pomagają uelastyczniać mięśnie i poprawiają krążenie krwi. Jeżeli nie wiedzą Państwo, czy masaże lub terapia manualna jest Państwu potrzebna, informacja zostanie udzielona podczas konsultacji z naszymi lekarzami.