Skuteczne i bezpieczne odchudzanie w Vitamed

 

Nadwaga i otyłość to problemy cywilizacyjne, które coraz częściej dotykają również dzieci i młodzież. Brak wystarczającej aktywności fizycznej, nieprawidłowa dieta, ale również inne problemu natury zdrowotnej, mogące negatywnie wpływać na metabolizm i uniemożliwiać chudnięcie. Jeżeli chcą Państwo zdrowo i w sposób bezpieczny dla zdrowia pozbyć się nadmiernych kilogramów, nasza rejestracja telefoniczne umawia wizyty z dietetykami w Centrum Medycznym Vitamed. Są to doświadczeni specjaliści żywienia, którzy nie tylko dopasują prawidłową dietę do potrzeb każdego pacjenta, ale również przeprowadzą wiele innych badań i zabiegów.

 

Dietetyk Vitamed to nie tylko dieta odchudzająca

 

Plany żywieniowe przygotowane przez naszych dietetyków, mogą służyć nie tylko odchudzaniu. W wielu przypadkach nasi pacjenci powinni stosować się do indywidualnie przygotowanych diet, uwzględniających ich dzienne zapotrzebowanie kaloryczne lub wykluczające z codziennych posiłków składniki, które nie są tolerowane przez organizm. Przykładem może być uczulenie na gluten, wymagające zrezygnowania z produktów zawierających zboża. Dietetycy Vitamed mogą również przygotować dla Państwa diety ułatwiające powrót do zdrowia, np. po długotrwałych chorobach lub operacjach.

 

Pozbądź się fałdek z brzucha w Vitamed

 

W Centrum Medycznym Vitamed wykonujemy również profesjonalne zabiegi usuwania tkanki tłuszczowej, z wykorzystaniem elektro lipolizy. Jest to nieinwazyjna metoda rozbijania tkanki tłuszczowej, która charakteryzuje się dużą skutecznością i szybkimi rezultatami. W przypadku każdego pacjenta, dietetycy naszego centrum medycznego przeprowadzają szereg badań i analiz, pozwalających poznać stan zdrowia i określić zawartość tłuszczu, mięśni oraz wody w organizmie.