Umów wizytę u lekarza dermatologa w Vitamed

 

Problemy dermatologiczne mogą dotyczyć każdego z nas. Od pozornie niegroźnego trądziku, poprzez bliżej niezidentyfikowane zmiany skórne i przebarwienia, aż po blizny lub choroby wenerologiczne. W każdym z tych przypadków, pomocy mogą Państwu udzielić lekarze dermatolodzy w Centrum Medycznym Vitamed. Nasze usługi medyczne dedykujemy zarówno osobom dorosłym, jak i młodzieży. Dobrze zdajemy sobie sprawę, że wszelkiego rodzaju kłopoty ze skórą i cerą mogą negatywnie wpływać na samopoczucie i utrudniać normalne funkcjonowanie. Aby jeszcze bardziej ułatwić Państwu rozwiązanie tego problemu, nasi lekarze dermatolodzy są do Państwa dyspozycji w szerokim wyborze godzin, na które umawiamy wizyty.

 

Jak może pomóc dermatolog?

 

Doświadczenie naszych lekarzy to jeden z ich największych atutów. Mając na swoim koncie zarówno setki wyleczonych pacjentów, mogą pomóc również Państwu. Proces leczenia dermatologicznego rozpoczyna się od dokładnego poznania objawów, określenia ich charakteru i wskazania źródła występowania. W następnej kolejności dermatolog przepisuje leki do stosowania zewnętrznego lub antybiotyki, zależnie od rozpoznanej choroby. Czas oczekiwania na pojawienie się pierwszych efektów leczenia, może wynosić już od kilku dni do nawet kilkunasty tygodni.

 

Dermatolodzy Vitamed to również liczne zabiegi

 

W przypadku wielu pacjentów, lekarz dermatolog może zalecić zabiegi, pozwalające zmniejszyć widoczność blizn lub całkowicie je usunąć. W tym celu stosowane są różnorodne metody leczenia, takie jak laseroterapia. Wybrane zabiegi dermatologiczne mogą być wykonane na miejscu, w naszych gabinetach. Jesteśmy świetnie wyposażonym Centrum Medycznym, wykorzystującym w swojej działalności najnowocześniejszy sprzęt i technologie dermatologii oraz medycyny estetycznej.