Lekarze chirurdzy w Vitamed

 

Wysoko wykwalifikowani lekarze chirurdzy w Centrum Medycznym Vitamed, to gwarancja bezpiecznego wykonania zabiegów. W ramach świadczonych usług nasi chirurdzy zapewniają Państwu kompleksową opiekę, diagnostykę oraz zabiegi w zakresie chirurgicznych wycięć zmian skórnych, nacięć ropni, usuwania kleszczy, szycia i czyszczenia ran oraz wielu innych ambulatoryjnych zabiegów chirurgicznych.

 

Konsultacje z lekarzami chirurgami

 

Przed wykonaniem jakiegokolwiek zabiegu chirurgicznego, niezbędne jest przeprowadzenie konsultacji lekarskiej. Pozwala ona stwierdzić stan zdrowia pacjenta oraz wykonać rozpoznanie urazu wraz z określeniem dalszej ścieżki leczenia. Lekarze chirurdzy w Centrum Medycznym Vitamed mają do swojej dyspozycji najlepszej jakości sprzęt diagnostyczny, a ich doświadczenie i kwalifikacje, pozwalają każdemu pacjentowi czuć się bezpiecznie podczas wykonywanych zabiegów.

 

Dlaczego zabiegi chirurgiczne w Vitamed?

 

Wybierając nasze centrum medyczne, pacjenci podejmują słuszną decyzję. Działamy na rynku nieprzerwanie od kilkunastu lat, ciesząc się niezmiennie wysokimi ocenami naszych pacjentów. Dążąc do ciągłego podnoszenia świadczonych usług, inwestujemy w stały rozwój naszego personelu oraz unowocześnianie zaplecza chirurgicznego. Lekarze w Vitamed mają do swojej dyspozycji w pełni wyposażone ambulatorium oraz nowoczesny sprzęt do diagnostyki obrazowej, USG i wiele innych narzędzi. Dodając do tego krótkie terminy oczekiwania na wizytę lekarską i konkurencyjne ceny, jesteśmy jedną z najchętniej wybieranych klinik w Aleksandrowie Łódzkim.